loading...

Новини
01.05.2020
Новини
Запускаємо нову послугу “Няня-онлайн”

На час дії карантинних заходів соціальне підприємство “Ba&Di Freelance” продовжує працювати. Наші бабусі діджиталізуються! Ми підготували для вас нову послугу — няня-онлайн.

Наші підготовлені бабусі-фрілансери пропонують:
– дистанційні розвиваючі заняття для дітей 3-6 років (тривалість заняття – 1 год)
– заняття з підготовки до школи для дітей 5-6 років (тривалість заняття – 1 год)
– допомога школярам з домашніми завданнями (тривалість заняття – 1 год)
– подивитися за дітьми, провести майстер-клас (тривалість заняття від 1 год)

Вартість онлайн послуги – від 50 грн/год

Обирайте свого Ba&Di фрілансера  та замовляйте онлайн-няню вже сьогодні!
Потрібна допомога? Дзвоніть за номером 0980039761.

28.04.2020
Новини
Запрошуємо на “Онлайн школу онлайн нянь”

Під час карантину у найскрутнішому становищі опинились люди старшого віку та батьки з дітьми. Старші люди потрапили у вимушену ізоляцію, батьки — у повну домашню зайнятість, без можливості мати хоча б кілька годин вільного часу для власних потреб.
11-15 травня 2020 року “Ба і Ді клуб” проводить “Онлайн школу онлайн нянь” для підготовки спеціалістів, які займаються з дітьми по Інтернету (повірте, це не так  страшно, як здається. І не хвилюйтеся, ми навчимо вас як працювати у сучасних програмах). У нашій онлайн школі Ви зможете, перебуваючи дома, пройти навчання разом з :
– психологом
– педагогом
– медиком
– працівником патрульної служби
– послухати про досвід бабусі, яка вже працює онлайн-нянею
Умови участі: для пенсіонерів участь безкоштовна, для усіх інших — вартість навчання 485 грн.
Тривалість навчання : 5 днів
Формат навчання: у zoom (це програма, яку можна встановити на смартфон, комп’ютер чи планшет)
Зареєструватись можна за телефоном або тут: https://forms.gle/Djxb3xrsNvPN7nx27
Після реєстрації (до 08.05.2020) ви отримаєте на електронну пошту лист з графіком занять та способом оплати
Лишилися запитання? Дзвоніть за номером 0980039761.

27.04.2020
Новини
Ба і Ді ідуть в онлайн

Соціальне дистанціювання не привід закритися вдома від усього світу. Так, “Ба і Ді клуб” на час карантинних заходів не може збиратися як раніше, але ж ми можемо зустічатися онлайн!

Долучайтеся до вечірніх посиденьок бабусь у zoom!

25.04.2020
Новини
Соціальне підприємство Ba&Di Freelance запускає сервіс badi.in.ua

“ЗНАЙДИ СОБІ ПІДТРИМКУ”, — саме цими словами сьогодні Ба і Ді фрілансери Івано-Франківська звернулися до світу з головної сторінки нашого сайту badi.in.ua. Ba&Di Freelance — веб-платформа (маркетплейс), яка об’єднує замовників, працюючих батьків дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, з виконавцями, бабусями та дідусями Франківська, пенсіонерами. Сайт створено за фінансування Urban Spase 100.

Наші Ба і Ді фрілансери можуть забрати дитину зі школи, відвести на спортивну секцію, допомогти зробити домашню роботу, приготувати їжу – ці та інші послуги для вас! Обирайте свого Ba&Di фрілансера  та отримуйте підтримку!

 

10.03.2020
Новини
Пенсія — це не кінець?

В Україні побутує думка, що з виходом людини на пенсію життя закінчується. Не згодна з цим твердженням соціальна підприємиця Галина Плотницька, що у прямому ефіри розкажує про проєкт “Ба і Ді фрілансери”

Радіо виступ доступний у записі

05.03.2020
Новини
Сюжет про “Ба і Ді клуб” у новинах ТСН на телеканалі 1+1

В Івано-Франківську бабусі вирішили податися в няні, бо своїх онуків, кажуть, уже виховали, а досвіду – аж надто багато. Однак, спершу сіли за парти, щоби послухати кваліфікованих психологів, медиків та освітян. Бо сучасна малеча на їхніх онуків геть не схожа баченням і сприйняттям світу.

Випуск ТСН за 5 березня 2020 року
https://youtu.be/-akP7h_Zn4Y

09.02.2020
Новини
Запрошуємо на другу школу “BA&DI FREELANCE”

Дідусі і бабусі, запрошуємо вас до безкоштовної освітньої школи для Ба і Ді фрілансерів у Франківську. 17-22 лютого 2020 року наш “Ба і Ді клуб” розпочинає навчання всіх охочих працювати з дітьми —підготовка за спеціалізацією “супроводжуючий” та “няня” для дітей дошкільного і шкільного віку. Навчальний курс складається зі знань у сфері дитячої та вікової психології, першої домедичної допомоги, основ дидактики, правил безпеки перевезень і супроводу дітей та багато іншого. Теоретичні знання від викладачів вузів Франківську доповнять практичні заняття з психологами, що працюють у дитячих садках. За результатами навчання видається сертифікат. Кращих випускників школи буде запрошено до роботи з дітьми у соціальному підприємстві “Ba&Di FREELANCE”.

Зареєструватися до участі можна до 16 лютого включно за телефоном 098-003-97-61. Долучайтеся, ви дуже потрібні молодим батькам і їх дітям!

28.01.2020
Новини
В Івано-Франківську запрацює послуга “бабусі та дідусі на виклик”

Про те як працює соціальне підприємство “Ba&Di FREELANCE”  у телевізійному сюжеті “Третя студія”

 

25.01.2020
Новини
Ba&Di Freelance стали переможцями грантової програми від Urban Space 100

“Ba&Di Freelance” об’єднує покоління у допомогу один одному!
І навіть організації!

Самотність, незатребуваність, депресивні настрої, на жаль, часті супутники більшості людей похилого віку. З іншого боку, – у сучасних батьків з дітьми дошкільного та шкільного віку немає часу та змоги на повноцінне виховання і спілкування з дітьми. ГО “Ба і Ді клуб” може вирішити ці обидві проблеми. З цією метою ми розпочали роботу над запуском соціального підприємства “Ba&Di Freelance” і створюємо платформу бабусь та дідусів фрілансерів для допомоги батькам у їх повсякденних справах.

І сьогодні ми теж отримали допомогу і відчуваємо шалену підтримку наших партнерів Urban Space 100. Наш проект “Запуск веб-платформи (маркетплейсу) для соціального підприємства «Ба і Ді фрілансери» (Ba&Di Freelance)” виграв грантове фінансування у сумі 51 650 грнҐрантова програма покриє витрати на розробку веб-платформи, створення фото та відео-контенту про надавачів послуг та оплату праці керівника проєкту.
Детальніше за посиланням http://urbanspace.if.ua

12.01.2020
Новини
ГО “Мами Прикарпаття” — родинний партнер “Ба і Ді клубу”

Чудова новина! У нашого “Ба і Ді клубу” новий партнер — громадська організація “Мами Прикарпаття”. Дуже радіємо та впевнені, що бабусі і дідусі зможуть допомагати все більшій кількості родин і дітей. Зовсім скоро презентуємо наших ба і ді фрілансерів та соціальне підприємсто “Ba&Di Freelance”. Слідкуйте за новинами!

Наші Ba&Di