loading...

Цікавинки
12.05.2020
Цікавинки
Які великі можливості є у малому віці?

Кожен з періодів розвитку дитини має свої особливості. Ранній період від 1 до 3 років може бути окреслений формулою: “Я сам”, ”Я сама”, “Я можу”. Характерним для нього є становлення власного простору, своїх можливостей і навіть формування меж свого тіла. Другий період — від 3 до 8 років проходить за формулою “Я — те, що я буду”. Це час розширення незалежності та ініціативи. У цей час  діти легко вчаться новому. Третій період — від 8 до 11 років у дівчаток і від 8 до 12 років у хлопчиків. Тут діє формула ” Я  те, чого я навчився”, формується самооцінка дитини. Підлітковий період від 11 до 15 років у дівчаток і від 12 до 16 років у хлопчиків характеризується новими соціальними ролями, оцінкою оточуючого світу, у дітей формується світогляд. Це вкладається у формулу “Хто я?”, “Ким я хочу бути?” У  кожен період часу особистість дитини слід поважати та заохочувати до самостійності.

12.05.2020
Цікавинки
Для чого котам вилизувати себе?

Котики неймовірно охайні.  Вони приділяють вилизуванню своєї пухнастої шерстки чверть свого часу! Але вони доглядають за собою не тільки заради чистоти і акуратності. Кішка злизує з шерсті речовина, що містить вітамін Д, який необхідний для її здоров’я та життєдіяльності.

12.05.2020
Цікавинки
Скільки посуду ви перемиваєте за рік?

Підраховано, що в сім’ї з чотирьох чоловік щорічно перемивається гора посуду вагою 5 тонн і при цьому долається відстань у півтори тисячі кілометрів від кухонного столу до раковини. За рік миється 18 тисяч столових приладів, 13 тисяч тарілок і 8 тисяч чайних чашок з блюдцями. Цей тягар варто долати разом, допомагаючи мамі мити посуд. Кожен член родини може взяти на себе свою тарілку! 

18.04.2020
Цікавинки
Після 60-ти ми стаємо здоровішими?

Після 60 років у вас є всі шанси назавжди розпрощатися з мігренню, яка, цілком ймовірно, мучила вас протягом життя. Доведено, що тільки 10% жінок і 5% чоловіків старше 70 років стикаються з таким видом головного болю. Вчені досі не знайшли пояснення такому явищу, тим не менш, це так – з роками мігрень відступає. Старіння має плюси!

12.04.2020
Цікавинки
Як виглядає щастя?

А ви знаєте, що психологічний стан хворих, за якими здійснюється постійний догляд, значно покращується і впливає на швидше одужання? Адже хворий відчуває не тільки фізичну підтримку, але отримує емоційний заряд, впевненість у тому, що я потрібен, я важливий, тож необхідно боротися за своє життя. Щире спілкування, просте запитання “Як ти?”, підбадьорення і компліменти можуть сприяти одужанню. До речі, ті, хто здійснює догляд, теж стають щасливішими.

 

10.04.2020
Цікавинки
Грати з дитиною = вчити дитину?

Відомий психолог Л. С. Виготський зазначав, що наукові поняття не засвоюються і не заучуються дитиною, а виникають і складаються за допомогою величезної напруги її власної думки. Саме тому одним зі шляхів, який веде до прискорення процесу пізнання, є використання розвивальних ігор у різних видах діяльності дошкільників. Розвивальна гра — це ігрова діяльність, організована дорослим і спрямована на розвиток психічних процесів у дошкільників, їх емоційної сфери. Не маєте часу пограти з дитиною, можете викликати Ba&Di фрілансера!

10.04.2020
Цікавинки
Чому на варто ходити на майстер-класи наодинці?

Сьогодні майстер-класи дуже популярні. І їх популярність зростає стрімкими темпами, бо це поєднання захопленості з користю, командної роботи і творчості. Спільна участь батьків та дітей у таких заходах – це можливість подарувати дитині найяскравіші і позитивні емоції, свою підтримку та увагу,  і при цьому передати їх новий досвід, нові навички. А через десятки років ви дістанете ваш спільний малюнок, чи зроблену разом статуетку, яка буде вашим приємним спогадом, таким щирим і справжнім, з любов’ю.

 

Наші Ba&Di