loading...

Ба і Ді Історії

Привіт!
У цьому розділі ми будемо ділитись з вами історіями про наших Ба і Ді.

І нам є чим вас здивувати!

05.08.2020
Ба і Ді Історії
28.05.2020
Ба і Ді Історії
Для жінок і моди віку не існує

Це #баідіісторії. Ба Віра Терпелевич

Знайомтеся, це Віра Терпелевич, або просто Ба Віра.

Якби потрібно було описати її декількома словами  це “весела молода бабуся”)) ЇЇ життєве кредо, чи, як модно казати, мотто: “Над собою потрібно працювати”. І Віра натхненно працює. Вона щоденно займається спортом, ранок починає з зарядки. Багато читає аби бути в курсі останніх трендів і безперервно вчитися новому, цікавиться психологією. А ще чудово готує і знає сотні рецептів найсмачніших страв!

Віра сама розробляє та створює одяг та аксесуари. “Для жінок і моди віку не існує. А стиль повинен бути завжди!”. І це не роздуми Коко Шанель, а слова нашої Віра. Вона шалено захоплюється життям і надихається молоддю. “Людина має бути соціально активна”, слова від Віри і про Віру Терпелевич.

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

 

09.05.2020
Ба і Ді Історії
Deep Purple, подорожі, колекція каменів

Це #баідіісторії. Ба Оксана Суятінова

Оксана — тонка і легка, як вітер, і, можливо тому, найбільше, що вона любить у своєму житті – це подорожувати. Подорожі для Оксани — це спілкування з новими людьми, нові історії, нові традиції та культури.

“Ідеї приходять під час роботи”, вважає Оксана. А займається Оксана дуже цікавими справами! Деякий час сама виготовляла парфуми, підбирала різні аромокомпозиції, створила серію м’яких іграшок, зплетених на спицях. 

Дуже любить камені. Ні, не тільки дорогоцінні) З усіх своїх подорожей Оксана привозить цікаві камені, уже має дома цілу колекцію.

А спробуйте вгадати улюблений музичний гурт Оксани. Так, це Deep Purple! Мріє поїхати на їх музичний фестиваль. У вільний час Оксана багато читає і вчить польську мову, а ще фрілансить на badi.in.ua аби допомагати вам!

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Безцінний дар

Це #баідіісторії. Ба Галина Плаксіна

Перше, що одразу розумієш, коли спілкуєшся з Галиною вона дуже уважна слухачка. Спокійна та стримана. Цікавиться думкою співрозмовника, з інтересом вникає в деталі. Просто слухає, уважно тебе слухає. І далі не буде навчальних настанов або цінних порад, будуть лише запитання… на які ти сам маєш знайти відповіді.

Галина родом із Рахова. Все життя багато працювала, над собою, над тим аби досягати більшого. Багато років займалась художньою гімнастикою. За освітою  конструктор, працювала в Москві, Новгороді, Єревані, Владикавказі. Після  переїзду до Івано-Франківська працювала викладачем. А зараз на пенсії. Вирощує надзвичайної краси квіти, особливо прекрасні у неї троянди та жоржини. І цінує хорошу музику. Її улюблена група Queen.

“Потрібно шукати підхід та контакт до кожної дитини”  переконана бабуся Галина. Мабуть, завдяки такому ставленню вона і дотепер спілкується з колишніми учнями, разом з ними ходить у театр та оперу.

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

 

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Наш мотиватор для розвитку

Це #баідіісторії. Люба Васильчук

Люба наш власний мотиватор для розвитку! Вона займається тотальним самовдосконаленням і постійним отриманням нових знань та навичок, безстрашно береться за освоєння нових напрямків діяльності. Готова вчитися новому сама та допомагає іншим.

За освітою вона медсестра, сертифікована масажистка (лікувальний масаж). Зараз закінчує навчання за спеціальності “Косметолог”. Паралельно Любов навчається на курсах по дошкільній підготовці та раннього розвитку дітей. Часто відвідує творчі майстер-класи, малює по склу, співає, танцює. А потім вчить наших Ба і Ді фрілансерів 🙂

Любить подорожувати Україною, ходить в гори і відкриває нові міста. Все це приносить їй неабияке натхнення та сили.

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

 

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Якщо і є вічний двигун, то це Ганна

Це #баідіісторії. Ба Ганна Даньків

Ганна це жінка-вогонь)) Не вірите? А ви б могли заспівати “Червону руту” серед ночі в метро в Парижі? А Ганна може! 

“Хочу завжди вчити щось нове”  ці слова Ганна говорить не просто так. Зараз вона вивчає польську мову, підтягує англійську. В найближчих планах  професійне опанування всіма видами масажу. Якщо що, курси звичайного масажу вже давно закінчені, як і медичні. Ще цікавиться косметологією, тому вже працює як консультант з краси. Займається волонтерством, регулярно відвідує у лікарнях онкохворих діток, організовує та проводить для них різні майстер-класи: вони разом співають, малюють, ставлять міні-вистави.

Галина неймовірно співає! Співає у гурті “Золота Заграва”. А якось у Лурді вони співали разом з французами, італійцями та німцями перед представниками більш ніж 100 країн!  І любить подорожувати. Однаково захоплено може розповідати і про підйом на Піп Іван, і про поїздку в Іспанію.

А ще Ганна – це фонтан ідей) Зараз вона горить ідеєю організовувати та проводити екскурсії по Франківську, і це тільки початок.

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Любов з першої зустрічі

Це #баідіісторії. Ба Ярослава Різник

Ярослава описує себе як “дуже активна від ще від самого молодого віку”)) Кількість та різноманіття її занять повністю підтверджують ці слова. Ярослава любить співати, танцювати (вміє не тільки польку й вальс, а ще й танго та фокстрот!), може підстригти або зробити зачіску, вміє в’язати та вишивати! Захоплюється театром і садівництвом.

Зараз записалась на комп’ютерні курси, і з нетерпінням чекає початку навчання. Не боїться вчитися і у неї три вищі технічні освіти! Вчилась у вищах Франківську, Львова та Одеси. Потім довгий час працювала за фахом, суміщала і кар’єру, і материнство. Ярослава з числа тих рідкісних людей, що отримує задоволення, читаючи пізнавальну літературу. Серйозно, вона любить читати енциклопедії! 

Найважливіше для неї у житті брати і віддавати добро. Тож доброзичлива Ба Ярослава готова прийти на допомогу у догляді за дітьми. Як вона підкорює серця дітей та дорослих можна почитати у відгуках

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

А тут ви можете прочитати відгук про Ярославу від нашої клієнтки 

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Рукоділлям і не тільки

Це #баідіісторії. Ба Анна Авраменко

Р- Рукоділля))

Так можна описати найбільше захоплення Анни. Рукоділля. Про що б ви не починали говорити з нею, ви обов’язково прийдете до чогось незвичайного, що можна зробити своїми руками. І, найімовірніше, ви про це ще ніколи не чули. Не вірите? Знаєте, як працювати з холодним фарфором? А оздобити серветку “вирізною строчкою”? А вишивати атласними стрічками? Ну, якщо бути вже зовсім чесними, то навчитись вишивати атласними стрічками — це мета Анни. Робити вироби з гіпсу та холодного фарфору, оздоблювати їх стрічками і камінцями, вчити цьому інших Анна точно вміє. Разом з іншими волонтерами проводить заняття для онкохворих діток.

Музика інше, не менш важливе, захоплення Анни. Вона співає в народному хорі “Золота заграва”, а ще грає на баяні!

Віднедавна Анна активна користувачка соціальних мереж, де з задоволенням викладає фото своїх робіт та відео з піснями. Підписуйтесь на бабусю Анну у ФБ) 

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

07.05.2020
Ба і Ді Історії
Зв’язати костюм чи підготувати вегетеріанську вечірку

Це #баідіісторії. Ба Люда Стеценко

“Здорова їжа для здорового тіла” говорить бабуся Людмила. І вона вегетеріанка. Так-так, вегетаріанка! Так з’явилось її найголовніше захоплення — приготування вегетаріанських та веганських страв. Рецепти та поради вона шукає не в Інтернеті, а в Аюрведі. Її часто запрошують скласти меню та приготувати страви на різні вегетаріанські вечірки. 

До цього вона 32 роки пропрацювала головним бухгалтером. І є майстром спорту з багатоборства.

Зараз серед її захоплень в’язання з любов’ю до кожної петельки. В’яже гачком іграшки, але, за потреби, може і костюм. Просто це займе трохи більше часу))

“Пити багато води, багато рухатись, поменше сумних історій, бачити позитив, жодного ТБ”, правила бабусі Люди. 

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

 

06.05.2020
Ба і Ді Історії
Життя повноцінним життям

Це #баідіісторії. Ба Надія Дуліб’яник

Є люди, від спілкування з якими на душі стає так тепло і затишно. Ось так і з Надією. Вона надзвичайно компанійська людина. Цінує порядність та вірить у справжню дружбу. Все життя пропрацювала кадровиком, на ній тримався весь документообіг організації. Ще й встигала бути мамою і бабусею, виховала двох прекрасних синів.

Надія дуже любить вирощувати квіти, “спостерігати, як вони ростуть”. Зараз, коли стало більше вільного часу багато читає. Зараз про видатного архітектора В. Городецького, який збудував відомий у Києві “Будинок з химерами”. Цікавий у нього погляд на життя, самобутній. Любить вишивати картини, ікони, рушники, сорочки. У неї виходить охайно і з любов’ю.

Фраза, якою її можна описати: “Хочеться жити повноцінним життям, насолоджуватись тим, що є довкола”. І ми з Надею цілковито погоджуємось))

Залюбки проводить час з дітьми, займається з ними. Багато її вихованців вже подорослішали. Дехто навіть перебрався до Австралії і здалеку надсилає листівки подяки. 

#баідіісторії #особа #баідіклуб #baidi

Наші Ba&Di