loading...

Про нас

Ми — члени громадської організації “Ба і Ді Клуб” пенсіонерів України (Ba&Di Club). Ми — активні, веселі, здорові, впевнені у собі та незалежні. Ми тут, щоб бути потрібними і вам, і собі, знайти підтримку і запропонувати її. Для цього ми створили соціальне підприємство “Ba&Di FREELANCE”! І ось, що ми можемо!

Ба-фрілансер може забрати Вашу дитину зі школи, відвести її додому, прослідкувати, щоб вона поїла, допомогти з уроками та відвести на гурток чи до іншої школи. Вона може приготувати Вам вечерю, зробити легке прибирання, вигуляти та погодувати домашніх улюбленців. Ба-фрілансер —  майстриня заповнення вільного часу Вашої дитини різноманітними цікавими справами. Саме з нею Ви будете спокійними за свою дитину!

Ді-фрілансер, крім того, що може зробити Ба, дід може виконати дрібний ремонт, сходити на закупи, навчити Вашого сина допомагати бабусі чи мамі, навчити Вашого хлопчика чоловічим справам, зрештою, просто сходити з ним на футбол і поговорити на всілякі хлопчачі теми.

Ми працюємо далі і розвиваємо наші послуги. Згодом ми зможемо підготувати компаньонів для Ваших дуже стареньких батьків чи інших самотніх родичів. Також зможемо запропонувати супровід для людей з інвалідністю.

На час дії карантинних заходів наше соціальне підприємництво здійснює послуги у режимі онлайн. Наприклад, ви можете замовити нашу нову послугу  “НЯНЯ-ОНЛАЙН”!
З привoду інших запитів і послуг телефонуйте нам за номером +380980039761
Бережіть себе та близьких!

Наші Ba&Di
Стати фрілансером

– Ба тепер фрілансер?
– І Дід фрілансер!

Ви теж на пенсії і бажаєте стати фрілансером? Готові ділитися досвідом і допомагати молоді?
Долучайтеся до спільноти Ba&Di Freelance!

Наші партнери